MineCraft-WoW
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) !

Go down

Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) ! Empty Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) !

Pisanie  Tigrisek Pon Mar 25, 2013 5:10 pm

Witam , jest to moja seria na którą gorąco zapraszam . W tej serii będę budował budowle po swojemu a także będą przygody związane z The End itp. Jest na razie 1 odcinek bo nie wiem czy dalej kontynuować i czy komuś się spodoba lecz mam nadzieję ,że ktoś polubi moje filmiki Smile . Tu jest link do kanału : [You must be registered and logged in to see this link.] !
Ps. Odcinki są w HD i będą wychodzić co tydzień może trochę wcześniej , piszcie w komentarzach czy seria może być i czy dalej mam ją kontynuować , w tych odcinkach będę budował budowle klimatyczne i realistyczne czyli takie które istnieją w naszym prawdziwym świecie . Będą to bardziej średniowieczne budowle.

Pierwszy odcinek :


Tigrisek
User
User

Liczba postów : 3
Join date : 25/03/2013

Powrót do góry Go down

Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) ! Empty Minecraftowy świat Tigriska ! ( Let's Play , Timelapse ) !

Pisanie  Tigrisek Pią Mar 29, 2013 11:29 am

A tutaj drugi odcinek w którym zwiedzamy jaskinie , mam nadzieję , że wam się spodoba Smile . Link do kanału : [You must be registered and logged in to see this link.]

Drugi odcinek :


Tigrisek
User
User

Liczba postów : 3
Join date : 25/03/2013

Powrót do góry Go down

Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) ! Empty Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) !

Pisanie  Tigrisek Sob Cze 01, 2013 9:25 am

A tutaj trzeci odcinek w którym już budujemy dom , według mnie ten dom jest bardzo realistyczny Very Happy . Link do kanału : [You must be registered and logged in to see this link.]

A tu taj trzeci odcinek :


Tigrisek
User
User

Liczba postów : 3
Join date : 25/03/2013

Powrót do góry Go down

Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) ! Empty Re: Minecraftowy świat Tigriska ! (Let's Play, Timelapse) !

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach