MineCraft-WoW
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zgarnij MINECRAFTa oraz inne gry z iCLICKs.pl - Generuj korzyści

Go down

Zgarnij MINECRAFTa oraz inne gry z iCLICKs.pl - Generuj korzyści Empty Zgarnij MINECRAFTa oraz inne gry z iCLICKs.pl - Generuj korzyści

Pisanie  CorSEO Sro Mar 21, 2012 11:41 am

Witam,

wiem, że jestem nowy na forum, i choć to może trochę nie wypada tak na dzień dobry szerzyć reklamę, jednakże chciałem podzielić się swoimi odczuciami związanymi z serwisem [You must be registered and logged in to see this link.] . Na początku marca bodaj strona rozpoczęła swoje życie. Ogólnie jest to chyba system partnerski, który punktuje działania użytkowników wewnątrz serwisu. Punkty można wymieniać na nagrody bądź wypłaty pieniężne. Z tego co wyczytałem to 1 pkt to równowartość bodaj 1 gr. Na start otrzymujesz 150 pkt. Codzienne logowanie bonus 50pkt.

Ogólnie platforma iCLICKs jest automatem surfowania, narzędzie wspomagające pozycjonowanie, i są tam reklamodawcy którzy mają swoję kampanie, a za ich oglądanie otrzymujemy punkty, dziennie max. chyba 1000 jeśli dobrze pamiętam. Wystarczy mieć włączoną stronę, być na niej zalogowanym i punktować, a później uzbierać dużą ilość punktów i wymienić je na przelew gotówki, kampanie reklamowe w iCLICKs.pl bądź takie nagrody, jak :
Call of Duty 4, Mass Effect 2, Saints Row: The Third, Assassin's Creed Revelations, Grand Theft Auto IV, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Gothic 3, The Sims 3, MINECRAFT, a także słuchawki, pendrivy, itp. a także co i mnie się spodobało jako wiernemu kibicowi telewizyjnemu gadżety związane z Euro 2012.

Trochę zrobiłem może i reklamę temu portalowi choć nie było to moim zamiarem. Chciałem tylko naświetlić obraz takiego systemu partnerskiemu, który w moich oczach wydaje się interesujący i godny uwagi. A może ktoś kto kupuje dużo gier może stwierdzi że szkoda wydawać pieniędzy skoro można sobie wypunktować nagrody. Nie będę polecał nikomu nachalnie na siłę bo to i nie o to chodzi.

A może wy znacie jakieś podobne portale. Zapraszam do dyskusji, w końcu w dobie kryzysu trzeba zaciskać pasa i liczyć każdy grosz, więc jak można coś zdobyć nie ponosząc za to kosztu to czemu nie warto, skoro warto chyba, przynajmniej moim zdaniem. Czekam na wasze opinie.

CorSEO
User
User

Liczba postów : 1
Join date : 21/03/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach