MineCraft-WoW
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Minehard.pl - hosting i serwery publiczne

Go down

Minehard.pl - hosting i serwery publiczne Empty Minehard.pl - hosting i serwery publiczne

Pisanie  alanmarecki Czw Maj 31, 2012 8:50 pm

Witam!

Nie męczą Was za wysokie ceny w Minecraft? Chore sumy pieniędzy za sloty, za: udogodnienia
tj. VIP na serwerach publicznych, odbanowywania na hardcorze, niemiła i niesystematyczna pomoc
techniczna hostingu? Bo mnie to strasznie męczy, ale znalazłem gości w necie: [You must be registered and logged in to see this link.]
i bardzo miło się zaskoczyłem...

6 różnych typów serwerów:

- Hardcore
- Survival
- Survival/RPG
- Team Survival
- Multitype (Survival/RolePlay/FreeBuild)
- Industrial


Każdy z serwerów ma po 50 slotów,
a do tego właściciele minehard.pl uruchamiają w przeciągu 3-4 dni hosting, gdzie z tego co się
dowiedziałem rozmawiając z nimi na gg, że cena za slota ma wynieść już od 2zł!!Smile.
Do tego nie ma narzucanych ofert tj. u innych usługodawców, np. craftserve.pl. Minehard.pl przewidzieli
indywidualną ofertę - suwak, za pomocą którego możesz dostosować pod siebie dowolną liczbę
slotów (więcej slotów ---> mniejsza cena). Dodatkowo, zwróciłem uwagę na podejście właścicieli
tej strony do klientów (gdzie często są to młodzi ludzie). Są przyjaźni, dostępni pod
e-mailem, gg przez 24/7 i odpowiadają na każde pytanie systematycznie. Trzymają się złotej
zasady - chcą tworzyć społeczność Minecraft, największą w Polsce. Współpracują z bardzo
znanymi osobami
w świecie Minecraft, które umieszczają filmiki o nich na swoich kanałach na
youtube.com . Wszystkich gorąco zachęcam do wbicia na stronkę, a przede wszystkim na serwery.

[You must be registered and logged in to see this link.]

alanmarecki
User
User

Liczba postów : 1
Join date : 31/05/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach